Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Przedszkolaki z pleszewskiej „Jedynczeki” spotkały się z pisarką

› Aktualności ponad rok temu    16.03.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. przedszkola

Pleszew. Do grupy Sówek z „Jedyneczki” zawitał niedawno niecodzienny gość - pisarka Krystyna Marczak, która przeczytała maluchom swoje dwie bajki pt. „Motyl” i „Kameleon”.

 

„Sówki” z zapartym tchem wysłuchały wzruszającej historii o odkrywaniu prawdziwego piękna i poczuciu swojej wartości w bajce „Motyl”. Natomiast bajka „Kameleon” pokazała, że warto być odważnym. W czasie rozmowy z dziećmi, autorka zdradziła, że inspirację do pisania bajek czerpie z obserwacji i cech zwierząt. Drugą częścią spotkania był warsztat plastyczny - podczas niego malowali i ozdabiali motyla - bohatera bajki.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało od pisarki książkę z dedykacją, dyplom klubu „Mądrych Bajek”. - Byliśmy pod wielkim wrażeniem naszego spotkania. To był fascynujący dzień - komentowała wychowawczyni grupy Zofia Meller.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!